Novogodišnji praznici

Novogodišnji praznici su Školskom centru obeleženi u duhu darivanja.

17. XII 2015. godine Školski centar “Dositej Obradović” je posetio Blaško Stantić, član Gradskog veća za obrazovanje, kako bi podelio učenicima paketiće koje je obezbedila lokalna samouprava grada Subotice. Učenici su imali priliku da odgledaju predstavu iščekujući Deda Mraza.

Učenici Hemijsko-tehnološke škole su došli u Školski centar 21. XII kako bi zajedno sa našim učenicima obeležili novogodišnje i božićne praznike. Oni su doneli paketiće i družili se sa učenicima Školskog centra.

Naravno, kao i svake godine pred Novu godinu, Školski centar su 18. XII posetili prijatelji iz škole “Klug Peter” iz Segedina. Učenici i nastavnici ove škole su obradovali učenike Školskog centra novogodišnjim paketićima, a oni su im pripremili priredbu u znak zahvalnosti.

{webgallery}{/webgallery}