Tribina “Pogledaj me bolje”

U organizaciji Kancelarije za mlade grada Subotice 2. III 2017. Godine održana  je tribina “Pogledaj me bolje”, koja je namenjena skretanju pažnje na položaj u društvu osoba sa smetnjama u razvoju.

Pored okruglog stola na kome se diskutovalo o integraciji i uključivanju mladih sa hendikepom u društvene okvire, organizovan je i poligon u centru grada na kome su učestovali učenici Školskog centra sa domom učenika “Dositej Obradović”. Učenici su uživali u savladavanju sportskih poligona, takmičenju, interakciji i druženju sa našim sugrađanima, kao i druženju sa mališanima koje su vešto i pažljivo prevodili preko postavljenih poligona. Uživanje nije izostalo, a završetak ovog događaja bio je u kafiću Renesansa gde su svi učesnici uživali u ukusnim zalogajima. Zahvaljujemo se Kancelariji za mlade na pozivu.