Dečija nedelja 2015.

Kao i svake godine, Školski centar sa domom učenika „Dositej Obradović“ je obeležio Dečiju nedelju različitim aktivnostima.

Učenici su ove godinu, tokom prve nedelje oktobra (5. do 10. X 2015) učestvovali u radionicama, posetili Gradski muzej i biblioteku, išli u bioskop, uživali u Zoološkom vrtu. Učenici i nastavnici Školskog centra bili su domaćini učenicima OŠ „Kizur Ištvan“. Oni su došli na radionicu znakovnog jezika i doneli su slatkiše u znak zahvalnosti. Učenike Školskog centra, povodom Dečije nedelje, ugostili su učenici i nastavnici OISŠ „Žarko Zrenjanin“. Oni su organizovali sportsko takmičenje učenika dveju škola. Kao i svake godine, učenicima su se najviše svidele Igre bez granica.