Donacija knjiga

Školski centar sa domom učenika „Dositej Obradović“ je dobio značajnu donaciju knjiga od strane izdavača koji su svoja izdanja izlagali na Jesenjem sajmu knjiga ispred Gradske kuće, u novembru mesecu.

Ukupna vrednost donacije je 30.000 dinara, a svaki od 6 izdavača je donirao knjige u vrednosti od 5.000 dinara. Naslove knjiga su odabrali predstavnici Školskog centra, vodeći računa o edukativnom karakteru istih, kao i interesovanjima učenika. Knjige nam je uručila Nataša Aleksić, članica Gradskog veća zadužena za obrazovanje. Ovom donacijom je značajno obnovljena školska biblioteka, a izdavači koji su učestvovali u ovoj akciji su: Mali princ, Begen Comerc, Book, Makibook, Ezoterija i Beoknjiga.

Ovim putem im se neizmerno zahvaljujemo!